Par mums

Veikals „beli.lt” ir Polijas interneta uzņēmuma „beli.pl” filiāle Lietuvā. Novērtējot arvien pieaugošo interesi par mūsu produktiem arī Latvijā, piedāvājam Jums mūsu veikala mājas lapu arī latviešu valodā.

Mūsu veikals tika izveidots speciāli sievietēm un ar domu par sievietēm. Mēs vēlamies objektīvā veidā prezentēt dažādu ražotāju piedāvāto zeķubikšu un garo zeķu piedāvājumu klāstu. Tie ir vislabākie un Polijā visatpazīstamākie zeķubikšu zīmoli. Piedāvājam arī mazāku ražotāju izstrādājumus, kam raksturīga augsta kvalitāte un katram sievietes tipam piemērota produktu līnija kā, piemēram, zeķubikses korpulentām sievietēm. Mēs izvēlamies produktus, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm, bet arī klasiskas vērtības mūsu veikalā netiek piemirstas. Pateicoties ģeogrāfiskajam veikala izvietojumam pašā Polijas sirdī, mums ir neierobežotas, tiešas sadarbības iespējas ar ražotājiem un līdz ar arī labakās cenas un ātrākā piegāde.

Izvēlamies starp plaša dizaina zeķubikšu, garo zeķu, legingu, pusgaro zeķīšu, pusgaro zeķīšu virs ceļa un parasto zeķīšu modeļiem un krāsu tendencēm. Mūsu veikalā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai izveidotu neatkārtojamu un oriģinālu vizuālo tēlu.

„Beli” ir pieredzes bagāts veikals, par kura profesionālo izaugsmi rūpējas tā radošais kolektīvs, kas nodarbojas ar sūtījumu realizēšanu visas Eiropas teritorijā. Papildus aktīvai pārdošanai, mēs tekoši sekojam līdzi zeķubikšu tirgus jaunumiem. Veiktie testi, mārketinga pētījumi un viedokļu aptaujas palīdz labāk izprast Jūsu vēlmes un būt lietas kursā par jaunākajām modes tendencēm.

Mūsu mērķis ir piesaistīt veikalam aktīvas daiļā dzimuma pārstāves, kas labprāt dalās savos iespaidos par iegādātajiem produktiem. Jūsu pūles un entuziasmu mēs apbalvosim ar neskaitāmām atlaidēm, jo mums rūp Jūsu pozitīvais viedoklis!

Sazināties ar mums